Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Uroczystość 10 – lecia działalności Przedszkola

22 września w Niepublicznym „Przedszkolu w Ogrodzie” prowadzonym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek odbyła się wyjątkowa uroczystość - 10 – lecie działalności Przedszkola. Na uroczystość przybyły wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami. Spotkanie uświetniła obecność zacnych gości: Wicestarosty Krapkowickiego Sabiny Gorzkulli i Burmistrza Gogolina Joachima Wojtali. Nie zabrakło również wielu wspaniałych osób, które wspierały Zarząd Stowarzyszenia przy prowadzeniu Przedszkola w Ogrodzie przez te 10 lat.

Uroczystość rozpoczęła się od serdecznego przywitania gości przez Prezesa Stowarzyszenia Renatę Tomczyk i dyrektora Przedszkola Andrzeja Bonkosch. Następnie zaproszeni goście złożyli na ich ręce podarunki dla przedszkolaków, wręczali kwiaty i składali gratulacje.

 

 

Kolejnym etapem spotkania to występy artystyczne wykonane przez przedszkolaków, także w języku angielskim i niemieckim.

 

 

Następnie odbyła się  ceremonia pasowania na przedszkolaka nowo przyjętych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

 

 

Część oficjalna zakończona została występem artystycznym zespołu „Gagatki” z Domu Spokojnej Starości „Św. Barbara” w Kamionku z przedstawieniem pt. „Tam gdzie jest miłość„.

 

 

Po pięknych i wzruszających wystąpieniach wszyscy goście mieli okazję, by zwiedzić nasze wspaniałe Przedszkole w Ogrodzie.

 

 

 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich dobroczyńców i dobrodziejów, którzy wspierali, pomagali i doradzali przy prowadzeniu Przedszkola w Ogrodzie w ciągu minionych 10 lat!

 

logo gmina gogolin.jpeg 10 - lecie działalności Niepublicznego Przedszkola współfinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2018 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Razem dla Kamionka”

Pogoda
14 kwietnia
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,56 PLN
1 CHF = 4,15 PLN
1 USD = 3,83 PLN