Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Warsztaty adwentowe

Dnia 15.11.2019 r. dzięki funduszom z Niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nasi mieszkańcy mogli wziąć udział w projekcie pod tytułem „Adwentowe majsterkowanie„.
W świetlicy, pod czujnym okiem prowadzącej Pani Bernadety Przybyła, każdy samodzielnie wykonał dwa piękne stroiki świąteczne.
Uczestnikom bardzo się podobało. Każdy wracał do domu pozytywnie zaskoczony z efektów swojej pracy i niesamowicie zadowolony, bo piękne stroiki można było zabrać do domu, by ich widokiem cieszyć się w oczekiwaniu na nadchodzące już niedługo Boże Narodzenie.
W trakcie warsztatów nie brakowało dobrego humoru, radosnej, przedświątecznej atmosfery oraz kilku „nieplanowanych” atrakcji
Zarząd DFK Kamionek dziękuję, tym którzy byli za skorzystanie z zaproszenia i przekazuje najserdeczniejsze podziękowania dla pani Bernadety Przybyła, która mimo wszystkich swoich obaw poprowadziła projekt na 6+ !!!

 

 

Pogoda
11 lipca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,47 PLN
1 CHF = 4,21 PLN
1 USD = 3,96 PLN