Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Senior w przestrzeni online

W dniu 10.09.2020 roku rozpoczęliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek realizację naszego kolejnego projektu „ Senior w przestrzeni online, mimo iż koronawirus szaleje wokół nas”.
Realizatorem projektu jest grupa nieformalna „Senior w przestrzeni online”.

Tym razem skorzystamy z nowych form technologi w komunikacji internetowej, audiowizualnej.
Projekt tradycyjnie dedykowany jest Seniorom naszego Domu Spokojnej Starości "Św. Barbara" w Kamionku , Seniorom Kamionka i Kamienia Śląskiego oraz dzieciom z Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim.
 Nasze pierwsze spotkanie poświęciliśmy na wspólne oglądanie filmów na ekranie z wykorzystaniem nowego sprzętu multimedialnego.
 Otwieramy nowe okno na świat dla naszych mieszkańców i serdecznie zapraszamy na spotkania, w których przeniesiemy naszych Seniorów z DSS i gości ze świata realnego do wirtualnego.
 Mimo epidemii koronawirusa i konieczności zachowania dystansu społecznego w kontaktach my zawsze idziemy z duchem czasu a nasi mieszkańcy mogą zapoznać się i korzystać z możliwości najnowszych technologii

Projekt „Senior w przestrzeni online, mimo iż koronawirus szaleje wokół nas” został sfinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie ” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina św. Anny.

 

 

Zdjęcia i tekst Pani Celina

Pogoda
25 stycznia
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,54 PLN
1 CHF = 4,21 PLN
1 USD = 3,73 PLN