Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Dzień Otwartych Drzwi w Domu Spokojnej Starości

W dniu 4 października  na zaproszenie Pani Dyrektor DSS oraz Sołtysa Wsi Kamionek odbył się Dzień Otwartych Drzwi Domu Spokojnej Starości Św. Barbara w Kamionku. Jest to cykliczna uroczystość odbywająca się co roku. Rozpoczęła się modlitwą różańcową przygotowaną przez Proboszcza Parafii Kamień Śląski wraz z Mariankami przy Grocie na terenie domu. Następnie wszyscy uczestnicy udali się na wspólną biesiadę przy muzyce. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy. Zakończeniem dnia było wspólne grillowanie.

Organizatorami spotkania byli Dom Spokojnej Starości, Rada Sołecka Wsi Kamionek, Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek, Siostra Wiktoria z Mariankami oraz Ksiądz Proboszcz Arnold Nowak z Parafii Kamień Śląski.

 

 

Dziękuję koleżance Barbarze Komandzik za zdjęcia

logo gmina gogolin.jpeg

Dzień Otwartych Drzwi współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2015 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Organizacja działań kulturalnych na terenie wsi Kamionek”

Pogoda
27 października
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,61 PLN
1 CHF = 4,31 PLN
1 USD = 3,97 PLN