Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

Dzień Seniora

W dniu 22 listopada w Domu Spokojnej Starości  św. Barbara w Kamionku odbyło się spotkanie dla Wszystkich Seniorów naszej miejscowości wraz z mieszkańcami domu DSS. Dzień Seniora zorganizowany przez Radę Sołecką w Kamionku, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamionek i Dom Spokojnej Starości Św. Barbara”.

Oprawę muzyczną zapewnił Piotr Klama, wystąpiła także Emili Przemus z Kamionka oraz dzieci i młodzieży ze Świetlicy w Malni pod kierunkiem Pani Barbary Herok  z przedstawieniem o „Czerwonym Kapturku”.

 

 

Dziękuję koleżance Barbarze Komandzik za zdjęcia

logo gmina gogolin.jpeg Dzień Seniora współfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Gogolinie w ramach „Otwartego konkursu ofert na wykonanie w 2015 roku zadań publicznych gminy w zakresie kultury przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pt. „Organizacja działań kulturalnych na terenie wsi Kamionek”

 

 

Pogoda
28 maja
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,61 PLN
1 CHF = 4,48 PLN
1 USD = 4,30 PLN