Witajace głazy Piękna Wieś Opolska 2009 Centrum wsi Centrum wsi Fontanna w stawie Kaplica zima Dom Spokojnej Starości Przedszkole stowarzyszeniowe Kopiec Sołtysa Skwerek w centrum wsi

WYJAZDOWO W KAMIONKU

W kolejnych tygodniach wakacji podopieczni Świetlicy Młodzieżowej w Kamionku w dalszym ciągu aktywnie i ciekawie spędzali czas wolny. Korzystając z letniej pogody spędzaliśmy czas na zabawach na świeżym powietrzu, tworzysliśmy prace plastyczne, braliśmy udział w warsztatach kulinarnych oraz konkursach.

W sierpniu odbyły się aż 3 wycieczki. Wspólnie ze Świetlicą Młodzieżową z Kamienia Śląskiego wybraliśmy się do kina na flim pt.: " Wakcje z Rudym". Przy okazji zwiedziliśmy Opole.

Następnie uczestniczyliśmy w wyciecze rowerowej do Choruli. Celem wycieczki było zwiedzenie Cementowni Górażdże. Dzieci dowiedziały się jak wygląda proces produkcji cementu.  Odwiedziliśmy również Świetlicę Młodzieżową w Choruli, gdzie czekał na nas pyszny poczęstunek przygotowany przez opiekuna tejże świetlicy wraz z podopiecznymi.  

24 sierpnia udaliśmy się do Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki " Rosenau- Zaginione Miasto". Bawiliśmy się wyśmienicie!

   

 

 Zdjęcia i tekst Opiekun świetlicy: M. Stach

Pogoda
27 czerwca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,71 PLN
1 CHF = 4,65 PLN
1 USD = 4,47 PLN